Uzyskaj odpowiedzi, szybko

Przejrzyj nasze najczęściej zadawane pytania. Wciąż nie masz pewności? Zapytaj opiekuna klientów

Zakończ moją aplikację Wyloguj

Informacje ogólne

Dla kogo jest iwoca?

iwoca to szybkie, elastyczne źródło finansowania firm. Bezpłatny i niezobowiązujący limit kredytowy umożliwia dostęp do gotówki dokładnie wtedy, gdy go potrzebujesz. Możemy pomóc Ci kupić zapasy magazynowe, dodać nowe linie produktów, zatrudnić pracowników lub zainwestować w technologię oraz marketing. Doceniło nas już setki przedsiębiorców ceniących zarówno swój czas, jak i najwyższy poziom obsługi klienta.

Jakie są kryteria aplikacji?

Traktujemy każde przedsiębiorstwo indywidualnie. Jednak można przyjąć następujące kryteria jako wskazówki:

  • Powyżej 3+ miesięcy historii obrotów
  • PLN 50.000+ rocznej sprzedaży
  • Tylko dla polskich przedsiębiorstw (przedsiębiorstwa z Wielkiej Brytanii mogą aplikować na iwoca.co.uk, z Niemiec na iwoca.de, a z Hiszpanii na iwoca.es).

Kim jesteśmy i czym różnimy się od banków?

W 2012 iwoca została uruchomiona w Wielkiej Brytanii i już zdołała pomóc rozwinąć się tysiącom brytyjskich firm (sprawdź opinie naszych klientów). Od lutego 2014 roku również w Polsce błyskawicznie, bez formalności oraz skutecznie finansujemy inwestycje i wspieramy sukces rodzimych przedsiębiorców - zobacz na Opineo, co mówią o nas firmy, którym pomogliśmy.


Aplikacja do iwoca

Sprawdź ile środków możesz uzyskać

Zarejestruj się online i wprowadź kilka podstawowych informacji o Twojej działalności gospodarczej. Możesz połączyć swoje konto(a) sprzedaży z iwoca lub dostarczyć inne źródła informacji – ten bezpieczny proces umożliwia nam rzetelne oszacowanie potencjału Twojej firmy i przyznanie limitu finansowania.

Dokonamy natychmiastowej oceny Twojej firmy, a Twój opiekun klienta będzie mógł potwierdzić ofertę w ciągu kilku godzin. Jeśli zechcesz kontynuować, wystarczy przesłać do nas udostępnioną umowę.

Na czym polega integracja Allegro?

W przypadku firm prowadzących sprzedaż przez Allegro, nasze unikatowe rozwiązanie umożliwia analizę danych wyników biznesowych w czasie rzeczywistym. Oznacza to, że jesteśmy znacznie szybsi niż tradycyjni kredytodawcy i możemy brać pod uwagę Twoją historię sprzedaży (biznes plan nie jest wymagany).

Jeżeli nie sprzedaję na Allegro?

Wspieramy wszystkie dynamiczne przedsiębiorstwa. Na podstawie danych z wielu źródeł jesteśmy w stanie na bieżąco analizować dane zarówno uzyskane przez nas jak i dostarczone przez klienta, w celu podjęcia dokładnej, niemal natychmiastowej decyzji o udzieleniu pożyczki.

W tej chwili nasza platforma posiada integrację tylko z Allegro, ale będziemy budować wsparcie dla innych platform w przyszłości. Wyślij do nas e-mail jeśli chcesz żeby Twoja platforma była następna na naszej liście.


Jak to działa

Ile mogę pożyczyć?

Gdy otrzymamy Twoją aplikację przyznamy Twojej firmie limit kredytowy, od 5 000 zł do 150 000 zł. Twój limit kredytowy to zazwyczaj około jednomiesięczne przychody, w zależności od wyników firmy. Jesteśmy w stanie zwiększać ten limit równolegle do rozwoju Twojego biznesu.

Jaki jest czas pożyczki?

Pożyczki są na okres do 6 miesięcy – wystarczający czas do wykorzystania funduszy na zakup towaru i jego sprzedaży ze zdrowym zyskiem. Jeszcze lepiej, możesz dokonać wcześniejszej spłaty pożyczki i zaoszczędzić pieniądze – płacisz odsetki tylko podczas posiadania pożyczonych funduszy.

Jak interpretować RRSO?

Miara RRSO porównuje koszt finansowania pożyczek w ujęciu rocznym. Raport KNF dotyczący sektora bankowego, zawiera informację, że RRSO jest nieadekwatną miarą do obliczenia pożyczek z okresem spłaty krótszym niż rok (Przeczytaj raport). iwoca podaje całkowity koszt pożyczki, uwzględniając wszystkie opłaty i oprocentowanie, abyś wiedział dokładnie ile jest do spłacenia.

Rozwiń

Zwiń

Gotowy by rozwinąć swój biznes?

Ładowanie

loading
×

Logowanie

Stwórz nowe hasło

Wpisz swój email, abyśmy wysłali Ci link do zresetowania hasła.

Wysłaliśmy Ci email z linkiem do zresetowania hasła.
Skontaktuj się z nami, jeśli nie otrzymasz go w ciągu kilku minut.

Ładowanie

×

Rejestracja

×

Skontaktuj się z nami

Dziękujemy, skontaktujemy się wkrótce.