Odpowiedzi na Twoje pytania

Przejrzyj nasze najczęściej zadawane pytania. Wciąż masz wątpliwości? Zapytaj opiekuna klientów

Zakończ moją aplikację Wyloguj

Informacje ogólne

Dla kogo jest iwoca?

iwoca oferuje szybkie i elastyczne finansowanie dla małych i średnich przedsiębiorstw. Oferowany przez nas bezpłatny i niezobowiązujący limit kredytowy umożliwia dostęp do gotówki dokładnie wtedy, gdy go potrzebujesz. Nasi klienci wykorzystują dostępne środki na zakup zapasów magazynowych, dodawanie nowych linii produktów, zatrudnienie pracowników oraz inwestycje w technologię i marketing. Wybrało nas już tysiące przedsiębiorców, ceniących zarówno swój czas, jak i najwyższy poziom obsługi klienta.

Jakie są kryteria aplikacji?

W iwoca oceniamy zdolność kredytową w inny sposób niż banki. Aby wniosek został przyjęty do analizy, Twoja firma powinna spełnić następujące kryteria:

  • przynajmniej 3 miesiące historii obrotów,
  • minimum 5 000 zł średniego miesięcznego przychodu,
  • przedsiębiorstwo zarejestrowane w Polsce.

Kim jesteśmy i czym różnimy się od banków?

Firma iwoca rozpoczęła działalność w Wielkiej Brytanii w 2012 roku i pomogła już rozwinąć się tysiącom brytyjskich firm. Dziś iwoca działa też w trzech innych krajach: Niemczech, Hiszpanii oraz w Polsce. Zobacz na Opineo, co mówią o nas przedsiębiorcy, którym pomogliśmy.


Wniosek

Rejestracja

i wprowadź kilka podstawowych informacji o swojej działalności gospodarczej - czym się zajmuje, jakie są miesięczne przychody oraz cel finansowania. Jeśli Twoja firma zajmuje się sprzedażą na Allegro, możesz również połączyć swoje konto Allegro z kontem iwoca. Po otrzymaniu wszystkich potrzebnych informacji oraz kompletu dokumentów będziemy mogli w krótkim czasie podjąć decyzję o przyznaniu limitu finansowania.

Jakie dokumenty są wymagane?

Do przyznania limitu potrzebujemy elektronicznych wyciągów bankowych z kont obsługujących firmę oraz podsumowania dokumentów księgowych za ostatnie 6 miesięcy. Jeżeli Twoja firma działa krócej niż 6 miesięcy, prześlij nam dokumenty od rozpoczęcia działalności.

Jakie zabezpieczenia są wymagane?

Nie wymagamy żadnych zabezpieczeń. W przypadku spółek możemy jedynie poprosić o poręczenie osobiste właściciela spółki.


Jak to działa

Jaką kwotę możesz otrzymać?

Twój limit kredytowy jest zazwyczaj zbliżony do kwoty średnich miesięcznych przychodów firmy. Wraz z rozwojem biznesu istnieje możliwość zwiększenia limitu. Minimalna kwota finansowania to 5 000 zł, a maksymalna - 150 000 zł. , aby dowiedzieć się, jaką kwotę możesz od nas uzyskać.

Jaki jest okres finansowania?

iwoca udziela finansowania krótkoterminowego z okresem spłaty do 12 miesięcy. Możesz również dokonać wcześniejszej spłaty pożyczki i w ten sposób zaoszczędzić - nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat za wcześniejszą spłatę.

Ochrona danych osobowych

Ochrona prywatności użytkowników strony iwoca ma dla nas bardzo duże znaczenie. Nasza strona internetowa jest szyfrowana, dlatego załączenie dokumentacji firmowej poprzez panel klienta jest całkowicie bezpieczne. Oprócz tego, dane klienta są objęte ustawą o ochronie danych osobowych.


Koszty i spłata

Jaki jest koszt pożyczki?

Nasz kalkulator kredytowy przedstawia całkowity koszt pożyczki oraz wysokość raty w zależności od pożyczonej kwoty i okresu spłaty. W iwoca nie mamy żadnych dodatkowych opłat - opłaty przygotowawczej, ubezpieczenia, czy opłaty za wcześniejszą spłatę.

Kiedy zaczyna się spłata pożyczki?

Spłata pożyczki rozpoczyna się po 30 dniach od otrzymania środków na konto. Po otrzymaniu od nas oferty, na Twoim koncie pojawi się harmonogram miesięcznych spłat. Możesz również spłacić pożyczkę wcześniej bez żadnych dodatkowych opłat lub dokonywać częściowych spłat przed ustalonym terminem raty.

W jaki sposób dokonujesz płatności?

Płatności możesz dokonywać przelewem bankowym na numer konta wyznaczony na Twoim profilu iwoca w zakładce "Spłata". Możesz również ustawić stałe zlecenie na swoim koncie bankowym, aby zautomatyzować proces.

Rozwiń

Zwiń

Gotowy by rozwinąć swój biznes?

Ładowanie

loading
×

Logowanie

Stwórz nowe hasło

Wpisz swój email, abyśmy wysłali Ci link do zresetowania hasła.

Wysłaliśmy Ci email z linkiem do zresetowania hasła.
Skontaktuj się z nami, jeśli nie otrzymasz go w ciągu kilku minut.

×

Skontaktuj się z nami

Dziękujemy, skontaktujemy się wkrótce.